Skalní lezení

Přijďte si vyzkoušet lezení po skalách

Baví Vás sport? I dobrodružství? Tak si přijďte vyzkoušet lezení po skalách! Naše horolezecká škola SKOLALEZENI.CZ, Adršpach nabízí kurzy pro děti i dospělé, zapůjčíme vám veškerou výbavu. Rádi mezi námi přivítáme děti, začátečníky, pokročilé i zkušené lezce.
Ti lehce pokročilejší mohou s našimi instruktory vylézt některé adršpašské klasiky, včetně výstupu na Milence s přeskokem mezi vrcholky ve výšce osmdesáti metrů. O adrenalin nebude nouze, ale naši zkušení instruktoři se o Vás postarají. Tak žádné obavy, užijeme si to na plno a bezpečně!

Rovněž nabízíme kurzy a akce pro školy, firmy nebo letní tábory. Dětem přichystáme prvotřídní zážitky, na školní akce nebo školy v přírodě se budou těšit. A na tábory také. Zkušenosti máme velké, vždyť naší školou prošlo přes tisíc dospělých i dětí.

Připravíme také teambuildingové akce přesně na míru. Záleží na Vašich přáních. Postarají se o Vás mezinárodně certifikovaní lektoři. Naši lektoři a instruktoři mají s podobnými akcemi bohaté zkušenosti a připraví Vám skvělé výzvy a dobrodružství.

Firemní akce organizujeme od roku 2010. Každá je originál a zacílená přesně podle Vašich přání.

Fotografie >>

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Kateřina Agnolozzi
e-mail: katerina.agnolozzi@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Zimní noviny Broumovska

Vítejte u nás! V kraji pískovcových skal a barokních památek. V krajině, kde se snoubí jedinečné, divoké přírodní scenérie s krásou a majestátností kulturního dědictví. V krajině, kde si volné chvíle užijí rodiny s dětmi, vyznavači sportovních i kulturních zážitků, aktivní turisté i ti, kdo touží po odpočinku v krajině s neopakovatelným Géniem Loci.Podívejte se na noviny v PDF formátu (4 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zdePartner:
Partner / Město Broumov