Pension Montana a Slunovrat

pension

Adresa: Zdoňov 74, 54957, Teplice nad Metují
Telefon: 491 110 848, 603 165 256
WWW: http://adrspach.montana-trekking.cz

V Montaně Vám nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním kompletním sociálním zařízením - WC, koupelna. Každý pokoj (pokoj 1, pokoj 2, pokoj 3) má svůj vlastní kuchyňský kout s ledničkou, varnou konvicí, nádobím a s mikrovlnou troubou. Pokoj 4 je kompletní větší apartmá i s vlastní kuchyní. Je vhodný pro rodinu s dětmi.
Objekt je zrekonstruované selské stavení. Bývalá maštal je upravena jako společenská místnost, kde si můžeme za nepříznivého počasí zapálit oheň v krbu a posedět v útulném prostředí.
Slunovrat je zemědělská usedlost citlivě zrekonstruovaná do pohodového prostoru k ubytování. Slunovrat má celkem 9 pokojů, 9 koupelen s wc, restauraci pro ubytované, galerii k výstavám fotografii nebo k multimediálním přednáškám. Velikost pokojů je nadstandartní a pokoje jsou vhodné pro ubytování rodin s více dětmi.
Pozemek okolo obou objektů Montany a Slunovratu má plochu 14 000 m2 . K dispozici je ohniště, v letních měsících je na zahradě 6 metrový bazén. Máme na pozemku také parkoviště pro ubytované.

Mapa >>

Zajímavá místa v okolí

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Kateřina Agnolozzi
e-mail: katerina.agnolozzi@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Zimní noviny Broumovska

Vítejte u nás! V kraji pískovcových skal a barokních památek. V krajině, kde se snoubí jedinečné, divoké přírodní scenérie s krásou a majestátností kulturního dědictví. V krajině, kde si volné chvíle užijí rodiny s dětmi, vyznavači sportovních i kulturních zážitků, aktivní turisté i ti, kdo touží po odpočinku v krajině s neopakovatelným Géniem Loci.Podívejte se na noviny v PDF formátu (4 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zdePartner:
Partner / Město Broumov