Kalendář akcí

Literární Café: Matěj Senft, Teodor Kravál / ZRUŠENO

Úterý 13. října 2020, 17:30
Městská knihovna v Broumově

Srdečně zveme na neformální posezení v Městské knihovně v Broumově s aktuálními rezidenty klášterního Literárního domku. Setkání uvede a bude moderovat Šárka Rambousková a svá díla během besedy a autorského čtení představí:

Matěj Senft – mladý básník. Pracoval jako překladatel, jeho krátké prózy vyšly ve výboru povídek Divadla D21, píše sloupky pro Deník Referendum. 

Teodor Kravál – je básník, performer, hudebník a dramatik, dvojnásobný vítěz Literární ceny Vladimíra Vokolka z let 2015 a 2016 a držitel uznání poroty Literární soutěže Františka Halase z roku 2016. Karlovarské Divadelní studio D3 od ledna 2019 uvádí jeho autorskou hru V Kadani je krásně. 

Vstup zdarma. 

Pořádá: Agentura pro rozvoj Broumovska ve spolupráci s Českým literárním centrem, Domem literatury ve Wroclavi a Městskou knihovnou v Broumově


Zpět na kalendář akcí

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Kateřina Agnolozzi
e-mail: katerina.agnolozzi@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Zimní noviny Broumovska

Vítejte u nás! V kraji pískovcových skal a barokních památek. V krajině, kde se snoubí jedinečné, divoké přírodní scenérie s krásou a majestátností kulturního dědictví. V krajině, kde si volné chvíle užijí rodiny s dětmi, vyznavači sportovních i kulturních zážitků, aktivní turisté i ti, kdo touží po odpočinku v krajině s neopakovatelným Géniem Loci.Podívejte se na noviny v PDF formátu (4 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zdePartner:
Partner / Město Broumov