Konference cestovního ruchu

V úterý 19. května se v multifunkčním sále Dřevník, v areálu klášterní zahrady uskutečnila konference cestovního ruchu, která se zaměřila na destinační management a rozvoj cestovního ruchu v regionech. Všem přítomným představili zástupci destinačního managementu regionu Broumovska hlavní marketingové aktivity a spolupráci s partnery cestovního ruchu na mezinárodní, národní i regionální úrovni.

"Na konferenci zavítalo celkem 11 přednášejících z různých koutů České republiky. Přítomní se tak během celodenní konference dozvěděli o projektu filmového turismu CzechTourismu, marketingových aktivitách Královéhradeckého kraje a společných projektech s Broumovskem. Své činnosti představili také „sousedi“ z regionu Kladské pomezí a polského Valbřišska. V dalším bloku konference zazněly příspěvky na téma Bike resort Valašsko, DM Vysočina a Geopark Železné hory. Účastníci konference si v závěru dne prohlédli revitalizovanou část broumovského kláštera a klášterní zahrady," informovala Markéta Hanušová z pořádající Společnosti pro destinační management Broumovska. 

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Kateřina Agnolozzi
e-mail: katerina.agnolozzi@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Zimní noviny Broumovska

Vítejte u nás! V kraji pískovcových skal a barokních památek. V krajině, kde se snoubí jedinečné, divoké přírodní scenérie s krásou a majestátností kulturního dědictví. V krajině, kde si volné chvíle užijí rodiny s dětmi, vyznavači sportovních i kulturních zážitků, aktivní turisté i ti, kdo touží po odpočinku v krajině s neopakovatelným Géniem Loci.Podívejte se na noviny v PDF formátu (4 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zdePartner:
Partner / Město Broumov