Hotel Střelnice

hotel

Adresa: Zámecká 34, Teplice nad Metují
Telefon: +420 775 003 353, +420 775 003 335
E-mail: info@hotelstrelnice.cz, rezervace@hotelstrelnice.cz
WWW: www.hotelstrelnice.cz

parkováníwifi internetnekuřáckédomácí zvířatapro vozíčkáře

Hotel a restaurace Střelnice je nově zrekonstruovaný historický dům, který najdete v centru města Teplice nad Metují. Komplex hotelu tvoří dvě budovy, propojené uzavřeným dvorem /letní zahradou/ s výhledem na řeku. Řeka tvoří přirozenou hranici stavby a vytváří příjemnou a klidnou atmosféru. Hotel nabízí ubytování ve čtyřech dvoupokojových apartmánech a dvanácti dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek s celkovou kapacitou 45 osob. K dispozici je dále víceúčelový sál, salonky a relaxační zóna s vířivkou a saunou.

Hotel Střelnice nabízí, mimo ubytování a stravování, celou řadu společenských aktivit – taneční a tematické večery, diskotéky, firemní akce a pobyty.

Poloha hotelu nedaleko Teplicko-Adršpašských skal je ideální pro cyklo a pěší turistiku, pro zimní pobyty s možností sjezdového i běžeckého lyžování a pro objevování krás celého broumovského výběžku.

Mapa >>
Fotografie >>

Zajímavá místa v okolí

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Kateřina Agnolozzi
e-mail: katerina.agnolozzi@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Zimní noviny Broumovska

Vítejte u nás! V kraji pískovcových skal a barokních památek. V krajině, kde se snoubí jedinečné, divoké přírodní scenérie s krásou a majestátností kulturního dědictví. V krajině, kde si volné chvíle užijí rodiny s dětmi, vyznavači sportovních i kulturních zážitků, aktivní turisté i ti, kdo touží po odpočinku v krajině s neopakovatelným Géniem Loci.Podívejte se na noviny v PDF formátu (4 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zdePartner:
Partner / Město Broumov