Czech Specials na Broumovsku

Společný národní projekt partnerů agentury CzechTourism, Asociace hotelů a restaurací a Asociace kuchařů a cukrářů České republiky. Projekt podporuje regionální gastronomii a restaurace, které nabízejí svým zákazníkům poctivou českou kuchyni v moderním pojetí. Hledejte při svých cestách certifikační značku Czech Specials. Právě zde dostanete tradiční české pokrmy v odpovídající kvalitě.

Restaurace Czech Specials najdete ve všech regionech České republiky a nově také na Broumovsku. Informace o projektu jsou na stránkách www.czechspecials.cz.

Zavítejte do Restaurace Švejk v centru Walzel v Meziměstí – Czech Specials tady získali v roce 2015. V nově opravené „fabrice na zážitky“ si odpočinek a volný čas můžete zpříjemnit kvalitním gurmánským zážitkem. Staročeská kuchyně, kde každé jídlo, které se vám servíruje na stůl, je vyrobeno z čerstvých surovin. Pokrmy můžete zapít několika druhy piv, domácí limonádou nebo si vybrat skvělé víno z místní vinotéky. Navíc si ve Švejkovi užijete také tematicky zaměřené týdny a ochutnáte skvělé netradiční pokrmy. Prozkoumejte stránky www.walzel.cz. Můžete si objednat třeba Gastrozážitek.

Další tipy na podniky s regionální kuchyní, kde na značku Czech Specials teprve čekají :-)

Fotografie >>

Zajímavá místa v okolí

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Kateřina Agnolozzi
e-mail: katerina.agnolozzi@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Zimní noviny Broumovska

Vítejte u nás! V kraji pískovcových skal a barokních památek. V krajině, kde se snoubí jedinečné, divoké přírodní scenérie s krásou a majestátností kulturního dědictví. V krajině, kde si volné chvíle užijí rodiny s dětmi, vyznavači sportovních i kulturních zážitků, aktivní turisté i ti, kdo touží po odpočinku v krajině s neopakovatelným Géniem Loci.Podívejte se na noviny v PDF formátu (4 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zdePartner:
Partner / Město Broumov